.

.

CE,ISO,TUV Комбинирано игралиште за деца парк супер квалитет и Европски Кореја замокот забава игра опрема YLW-17946

CE,ISO,TUV Комбинирано игралиште за деца парк супер квалитет и Европски Кореја замокот забава игра опрема YLW-17946

DEN 266400.00

Износ
Во продавницата.

И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година.производство треба 7-15days 2.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3.
YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1050*640*480cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 25-45 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.

За производот

Број На Модел На:
YLW-17946
Тип:
Игралиште За Деца
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Материјал:
Пластични Игралиште
Големина:
1050*640*480cm
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
Пластични Игралиште,gavanized челични цевки и нето
Име:
Игралиште За Деца

Слични предлози