.

.

Евтини Гумени лебди на вода слајд игри на вода / water неодржлива игра за продажба

Евтини Гумени лебди на вода слајд игри на вода / water неодржлива игра за продажба

DEN 59280.00
DEN 62400.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


2
3
Производот Информациите Кои
Бренд Joyinflatable Големина Може да се прилагоди со Жолта Боја Сина и Зелена боја може да се прилагоди Материјал
ПЛАТОН Комерцијални одделение за 0,6 мм (1000 D,18 МЛ) ПВЦ церада ,
тоа е оган retardant и вода-доказ MOQ 1 единица Уметнички дела
1. Двојно крои во текот на единица со тројно шевови
2. Четворни крои во клучните области во внатрешноста на база на единицата
3. Екстра webbing засилен лента на сите стрес поени и внатрешни панели за Производство на Време 7 работни дена Превозот начин од Страна на море / by air / by DHL Тежина Acoording на производот Гаранција 1 година Плаќање на T/T , Western Union Сертификат CE , EN14960 , SGS , TUV ODM / OEM Достапни Accesories 1. CE / UL компресор
2. Поправка колекции ( материјални , лепак , торба , итн . ) Услуга Ефикасна пред-продажба и по-продажба на услуги клучни Зборови Надувување балон zorb топката / гумени фудбал меур топка за продажба Апликации кои се Користат во куќата , дворот , јавноста , хотел , роденден , училиште , забавен парк , детски градинки , фестивал активност , реклама , промоција , изнајмување и сл .

WELCOM Е ДА РАДОСТ INFLATTABLE ФАБРИКА
ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА КОНТАКТ СО НАС

За производот

категорија:
Топката Базен
Бренд Име:
joyinflatable
Број На Модел На:
Радост Гумени воден парк - 02
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Тип:
Игралиште За Деца

Слични предлози