.

.

Со добар квалитет се лизга гумени n слајд со базен

Со добар квалитет се лизга гумени n слајд со базен

DEN 107160.00
DEN 112800.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал. Таписерии и lifelike гумени замокот играчки во мали димензии се дизајнирани како одговор на барањата на различни земји; успешен развој и примена на acoustooptic технологија на надувување рекламирање медиуми носи нова виталност на традиционални производи; во меѓувреме, ние постојано проширување на нашите производствени области и успеале во развојот на надувување маратон, bungee, водата, земјиштето и други серии.
Локација услови
Релативно мазна,без остри предмети
Додатоци
CE/UL компресор,поправка kit(ПВЦ церада ленти во различни бои и лепак),земјата лист
Гаранција
3years
Време на полнење
3-5 минути ,зависи од големината
Пакување
Две меки ткива,тепих внатре и PVC кеса надвор
брод стр ing рок
Од страна на морето,од воздух,од express и така натаму
Рок на плаќање
Т/T 30% однапред,биланс по фотографии потврда,Western Union,L/C и така натаму
Специфичните на отскокнување куќа :
Марка : Ние може да се печати клиенти' лого на неа.
Cretification :
Режимот на транспорт :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.55 мм ПВЦ
Материјал : 0. Со продажбата на мрежа во целата земја, како водечка компанија во индустријата, нејзините производи се извезуваат во Кореја, Јапонија, Тајланд, Малезија, Европа, Америка и во Кина Тајван.Можете да печатите нашите логоа на шатор?
Yes (да). Поправка закрпи
4.
Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја.
Посебно внимание : кога децата се играат, возрасни треба да биде на страна да се види на!
5. Винил лепак вода
3. Па тоа нема да предизвика штета на децата. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката.
Информациите на компанијата :
Шангај Xingzhi Гумени Производи Co. Овој материјал е еден вид на професионални гумени крпа, добра ладно отпор, може да стигне до 40 степени под нулата ниска температура; пламен retardant перформанси е добро, 5 секунди далеку од огнот.Отскокнување куќа што се барањата на бизнис сајт?
Земјата е рамна, без остри предмети. е специјализирана за развој и производство на играчки во голема големина, спорт & рекреација производи на вода и гумени рекламирање медиуми. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Може да се користи околу сто илјади луѓе (три години). Компресор се UL или CE одобрено in110 V~240 V со различни видови на приклучоци да се подготвени за сите видови на земјата
Компресор : 110-115 V, 50-60 Hz/220-240 V, 50-60 Hz, CE и УЛ уверение.Кориснички логоа може да се печати на шатор ткаенина според вашите барања.

За производот

Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XZ-Т-0831-06
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Име на производ:
Гумени вода слајд со базен
боја:
Може да се прилагоди
Големина:
pool diameter10m,slide6*4m
Материјал:
ПВЦ
државната:
Целосна НОВА
Тип:
Гумени Slide
логото:
Може да се прилагоди
сертификација:
EN71
Гаранција:
3Years
компресор:
за слободни

Слични предлози