.

.

гумени крава дизајн кенгура скокач

гумени крава дизајн кенгура скокач

DEN 57600.00

Износ
Во продавницата.


4*3*3m гумени жив замокот
Опис на производот Името на Новиот Дизајн скокање гумени замокот, гумени жив замокот, гумени кенгура Големина 4x3x3m или прилагодено Боја изборен Материјал ПВЦ 0.55 mm церада од Платон Изработка
1.Двојно stiching во текот на единица со тројно stiching
2.Четворни stiching во клучните области во внатрешноста на база на единицата
3.Екстра webbing засилен лента на сите стрес точка и внатрешни работи панел MOQ 1 парче Сертификати CE/UL/SGS/En71-2-3 Гаранција 1 година животниот век 3-8years Додатоци
1.УЛ или CE заверена компресор,110 V~240 V со различни видови на приклучоци од страна на вашата земја.
2. винил gluewater
3. поправка фластери ,материјал ќе се исти со производот
4. правила за безбедност Печатење Дигитално печатење или Свила екран печатење е достапна на Плаќање L/C, T/T, Western Union,Еден допир Испорака Режими од Страна на Морето, Од Воздух, Од Експрес Испорака Време 4-35 дена по ред заврши ODM/OEM Добредојде

За производот

категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Материјал:
Гумени Игралиште
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
TKIB
Тип:
Игралиште За Деца

Слични предлози