.

.

кориснички направени животната средина СТП мека скала мека играчка чекор фабрика за дете игралиште постави YLW-INA171026

кориснички направени животната средина СТП мека скала мека играчка чекор фабрика за дете игралиште постави YLW-INA171026

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.


Ве молиме контактирајте со нас пред вашата нарачка!
детска забава мека внатрешна игралиште,пиратски брод игра играчки за деца
Материјал : СТП+дрвени+сунѓерот
Големина : 110*45*62cm
Капацитет : од 13 до 15 лица
Сертификат : CE,TUV,EN1176,ГШ
Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
Ве молиме контактирајте не за подетални информации и најновите цена.
Ве молиме имајте во предвид : цената покажувајќи е само производ, цена,не вклучувајќи го и испорака товар,испорака на трошоците треба да се дискутира врз основа на крајната дестинација.

За производот

Материјал:
ПВЦ,Пластика Игралиште
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Тип:
затворен игралиште
Број На Модел На:
YLW-INA171026
Материјал:
мека игралиште
категорија:
мека игра играчки

Слични предлози