.

.

извезени Канада отворен пластични игралиште опрема парк слајд игра structrue YLW-OUT171080

извезени Канада отворен пластични игралиште опрема парк слајд игра structrue YLW-OUT171080

DEN 398400.00

Износ
Во продавницата.


YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1050*750*560cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 25-45 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!
. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард.

За производот

Тип:
Игралиште За Деца
Број На Модел На:
YLW-OUT171080
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Материјал:
Пластични Игралиште
Големина:
1050*750*560cm
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
силна Пластика Игралиште,gavanized челични цевки
Име:
Игралиште За Деца
испорака:
Од страна на морето

Слични предлози