.

.

57*35cm Скокање Кенгур Торба За Ученик Деца Играат Забава Игра Активности Спорт Experiential Developmentrt Состанок Воз Надвор

57*35cm Скокање Кенгур Торба За Ученик Деца Играат Забава Игра Активности Спорт Experiential Developmentrt Состанок Воз Надвор

DEN 600.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Материјал : Оксфорд ткаенина
Едно парче за една нарачка
Големина : 57*35cm, за деца во 80-130cm висина
Функција : игра скокање кенгур игри


За производот

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Портокалова, Multicolor
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HOGNSIGN
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Скокање Торба
Спорт:
Фудбал
Димензии:
57*35cm
Број На Модел На:
Скокање кенгур торба
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Предупредување:
Трка скокање торба
Материјал:
Полиестер
дизајн:
Скокање Торба

Слични предлози