.

.

70*42cm Скокање Кенгур Торба За Возрасни Игра Забава Игра Активности Спорт Отворено Experiential Developmentrt Состанок Воз Надвор

70*42cm Скокање Кенгур Торба За Возрасни Игра Забава Игра Активности Спорт Отворено Experiential Developmentrt Состанок Воз Надвор

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Материјал : Оксфорд ткаенина
Едно парче за една нарачка
Големина : 70*42cm, за возрасни in140-180cm висина
Функција : игра скокање кенгур игри


За производот

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Портокалова, Multicolor
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HOGNSIGN
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Скокање Торба
Спорт:
Фудбал
Димензии:
70*42cm
Број На Модел На:
Скокање кенгур торба
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Предупредување:
Трка скокање торба
Материјал:
Полиестер
дизајн:
Скокање Торба

Слични предлози