.

.

Деца Си Играат Шатор Куќа Се Игра Црвен Спортски Автомобил Колиба Деца Океанот Топки Јама Базен Поп Колиба Игра Базен Игра Шатор Деца Нова Година Подароци

Деца Си Играат Шатор Куќа Се Игра Црвен Спортски Автомобил Колиба Деца Океанот Топки Јама Базен Поп Колиба Игра Базен Игра Шатор

DEN 1237.00
DEN 1672.32
-26 %

Износ
Во продавницата.


Брзо и лесно поставување и капакот од pop-up дизајн, Лесен и пренослив со патент торбичката.
Материјал : полиестер платно, мрежа или
Големина : прибл 142 x 70 x cm 94
Спортски автомобил стил, голем простор, изгледа толку убави
Пресврт технологија за брзо и лесно собрание
Не се вклучат сите топки.
Пакет се вклучени :
1 x Игра Шатор
1 x Складирање Торба

За производот

Возраст Опсег:
> 3 години,13-24 Месеци,5-7 Години,2-4 Години
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Шатор
Предупредување:
Игра шатор само, топки не се вклучени.
Карактеристики:
Свитлива
Број На Модел На:
шатор играчка
Материјал:
Полиестер

Слични предлози