.

.

Тактички Куршум рака на рака На EKIND Комплет За Nerf N-strike Елита Ourdoor Игра

Тактички Куршум рака на рака На EKIND Комплет За Nerf N-strike Елита Ourdoor Игра

DEN 109.92

Износ
Во продавницата.


Опис :
Боја : Црна, Сина
Пакет Се Вклучени :
2 x Wrister

За производот

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не се пука на луѓето
Број На Модел На:
EKTY92INAE
Тип:
Играчка Полуавтоматски Пиштол
Карактеристики:
Мини
Бренд Име:
EKIND
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Слични предлози