.

.

Обезбедување на квалитет 200PCS Нерѓосувачки Челик 4.55 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

Обезбедување на квалитет 200PCS Нерѓосувачки Челик 4.55 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

DEN 709.00
DEN 824.16
-14 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : Име : Dowel Pin s Тежина : 205g Боја : Сребрена Дијаметар : 4.55 мм Должина : 15.8 mm Главен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Содржина : 200pcs x Dowel Иглички

За производот

Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Електрични
Име:
Dowel Иглички
Дијаметар:
4.55 mm
Должина:
15.8mm

Слични предлози