.

.

200PCS Нерѓосувачки Челик 3.95 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

200PCS Нерѓосувачки Челик 3.95 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

DEN 519.00
DEN 603.84
-14 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : Име : Dowel Pin s Тежина : 149g Боја : Сребрена Дијаметар : 3.95 мм Должина : 15.8 mm Главен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Содржина : 200pcs x Dowel Иглички

За производот

Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
3.95 mm x 15.8 mm
Име:
Dowel Иглички
Дијаметар:
3.95 mm
Должина:
15.8mm

Слични предлози