.

.

Намали Цената на Продажбата 300PCS Нерѓосувачки Челик 4mm x 15.8 mm Dowel Иглички

Намали Цената на Продажбата 300PCS Нерѓосувачки Челик 4mm x 15.8 mm Dowel Иглички

DEN 739.00
DEN 858.72
-14 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : Име : Dowel Pin s Тежина : 152g Боја : Сребрена Дијаметар : 4mm Должина : 15.8 mm Главен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Содржина : 300pcs x Dowel Иглички

За производот

Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Електрични
Име:
Dowel Иглички
Дијаметар:
4mm
Должина:
15.8mm

Слични предлози