.

.

50pcs/многу Висок Квалитет 4*8мм 4mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина од 8мм

50pcs/многу Висок Квалитет 4*8мм 4mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина од 8мм

DEN 237.00
DEN 278.40
-15 %

Износ
Во продавницата.


4(D)8(L)mm Имајќи Челик dowel pin
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови .
Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Број На Модел На:
4*8мм
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Иглички
Материјал:
Gcr15
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН

Слични предлози