.

.

Најдобра Продажба на 200PCS Нерѓосувачки Челик 4.65 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

Најдобра Продажба на 200PCS Нерѓосувачки Челик 4.65 mm x 15.8 mm Dowel Иглички

DEN 732.00
DEN 850.56
-14 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : Име : Dowel Pin s Тежина : 215g Боја : Сребрена Дијаметар : 4.65 мм Должина : 15.8 mm Главен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Содржина : 200pcs x Dowel Иглички

За производот

Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
4.65 mm
Име:
Dowel Иглички
Должина:
15.8mm

Слични предлози