.

.

Големина 70/10 100pcs игли за шиење HAX1 компатибилен со домашните машина janome тојота пејач juki Bernina сите бренд бесплатен превозот

Големина 70/10 100pcs игли за шиење HAX1 компатибилен со домашните машина janome тојота пејач juki Bernina сите бренд бесплатен

DEN 413.00
DEN 589.44
-30 %

Износ
Во продавницата.


Посебна намена игла за дома машина ние исто така снабдување на следниов начин :

За производот

Тип:
Комплет За Шиење
Бренд Име:
ДАЛИ ЕК
Број На Модел На:
HAX1
Употреба:
машина за шиење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потекло:
Тајван
Големина:
10/70

Слични предлози