.

.

За Домашна Употреба За Шиење Алатка Поставите 16 Големини Капчиња Куки Игли Конци За Плетење Занает Случај Капчиња Поставите Случај Капчиња Сет Со Случајот

За Домашна Употреба За Шиење Алатка Поставите 16 Големини Капчиња Куки Игли Конци За Плетење Занает Случај Капчиња Поставите

DEN 331.00
DEN 534.24
-38 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
1. Издржливи и практична
2. Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетење
3. Совршен круг остри игли точка и е мазна плетење
4. Направени од високо квалитетен материјал,долготраен живот и нема деформација
5. Различен тип на плетење алатки,многу лесен за употреба
Опис :
1. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик&Пластика
2. Боја : Како На Слики
3. Должина на Игли за Плетење : 14cm/5.51"(Приближно)
4. Големина на меки силиконски се справи со алуминиумска куки капчиња куки :
2.5 mm.3.0 mm,3.5 мм.4.0 mm,4.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,6.5 mm
5. Големина на сино пластична рачка капчиња куки :
0.6 mm,0.75 милиметри,0.9 милиметри,1.0 mm,1.1 мм,1.20 мм,1.5 мм,1.75 mm
6. Големина на Кутија : L*W*H/17*9*2.5 cm/6.69*3.54*0.98
Количина :
1 x Ножици
1 x Напрсток
1 x Лента Мерка
2 x Ред Counter(1pcs мали+ 1pcs големи)
3 x Криво Игла
4 x Шиење Игла
4 x Игли Точка Заштитници(2 парчиња мали+ 2 парчиња големи)
8 x Сина Справи со Игли за Плетење
8 x Силикони се Справи со Игли за Плетење
25 x Пребројување на Кружни Прстен
1 х Сет на Алатки за Плетење

За производот

Тип:
Капчиња Кука
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Капчиња Куките
Употреба:
рака за шиење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина на Игли за Плетење:
14cm/5.51(Приближно)
Големина На Кутија:
L*W*H/17*9*2.5 cm/6.69*3.54*0.98
Име:
Капчиња Куките
Материјал:
Нерѓосувачки Челик&Пластика
игли за плетење за продажба:
Плетење Needl
Ткаат Игла Колекции:
вез везана
функција 1:
1 Сет 16 Големини Капчиња куки Игли
Карактеристика 2:
Конци за плетење Занает Случај капчиња сет
функција 3:
во Случај Предиво Кука DIY Занаети дома материјали
карактеристика 4:
Ткаењето Алатки Алатки За Шиење

Слични предлози