.

.

Бања Влезот Знак Акрилик Огледало Површина Врата / Ѕидот Налепница Продавница Office Home Кафе Хотел Декорација БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Бања Влезот Знак Акрилик Огледало Површина Врата / Ѕидот Налепница Продавница Office Home Кафе Хотел Декорација БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 143.00
DEN 167.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме!
За Нас
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Вие сте добредојдени да ги нарачате. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Ве молиме запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Топло Prompt
Сите наши производи може да биде големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас да го цитирам!
Ако се купат повеќе производи, ве молиме да се стави на производи во количката ,а потоа направи плаќање заедно.

За производот

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Големина:
164x95mm
Стил:
Модерна
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
HYGGEHOME
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Стакло/Бања
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G0006-Бања
Функција:
3D Налепница

Слични предлози