.

.

Модерната Koala Дрво Птици Ѕид Налепници Custom Name Винил Ѕид Decals бебе Бебе соба Декорација Соби Дома Декор Големина 250x200cm

Модерната Koala Дрво Птици Ѕид Налепници Custom Name Винил Ѕид Decals бебе Бебе соба Декорација Соби Дома Декор Големина 250x200cm

DEN 1468.00
DEN 1727.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Модерната Koala Дрво Птици Ѕид Налепници Custom Name Винил Ѕид Decals бебе Бебе соба Декорација Соби Дома Декор Големина 250x200cm
Карактеристики :
1. Овие ѕид decals ќе биде совршен завршувањето на допир за вашето бебе е расадник, дете соба или дома декор.
2. Овие ѕид налепници може да биде лесно да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови. 3. Сите DIY decals се разделени и изгледот може да се прилагоди за да одговара на вашиот простор.
4. Ако имате нешто на ум дека сакате да се стави тоа во реалноста, само пратете ни порака, Ние сме многу среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Што Се Вклучени :
1. Дрво гранки ѕид налепници
2. 2 koalas
3. 5 птици
4.Пренос на хартија
5. Лесно да се следат инструкциите
Бои :
Ве молиме да направите вашата боја на избор при купување, ако не постои право на бои за вашиот ѕид, ве молиме испратете порака на продавачот во КОМЕНТАРИ, ве Молиме референца боја шема.
Големина : 250cm широк x 200cm високи
Превозот И Наплата 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 дена по фондови полагање безбедносната проверка од страна на aliexpress.com. Тоа е само продолжена поради празници. 2. Испорака време ќе биде од 10 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји. 3. Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитетот издавање наредби. 4. Корисниците мора да понудат точни примачот информации, инаку, клиентите треба да си дозволи загуба. 5. Клиентите ја преземе контролата на дестинација Земји Царина.

За производот

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници
Спецификација:
Multi-piece Package
Бренд Име:
Kingsmile
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
MC164602
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Дома Декор:
Ѕидот Налепници
Функција:
персоналните ѕид налепници за бебе деца соба
Тема:
модерниот цртан филм постер на ѕид decals
Дома декорација додатоци:
винил koala налепници ѕид уметност
is_customized:
yes
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Пад на превозот:
на располагање
Постер:
постери decorativos
ѕидот decals:
3d ѕид decals деца
ѕидот налепница:
ѕидот налепници спална соба

Слични предлози