.

.

YOYOYU Ѕид Decal Прекрасна Овошје Ѕид Постер Removeable Оркестарот на Големи 12 Ананас Налепница Расадник Партија Ѕид Decal YO058

YOYOYU Ѕид Decal Прекрасна Овошје Ѕид Постер Removeable Оркестарот на Големи 12 Ананас Налепница Расадник Партија Ѕид Decal YO058

DEN 537.00
DEN 715.20
-25 %

Износ
Во продавницата.


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
ГОЛЕМИНА : Секој Ананас Големина е 19 X8 CM
Функција : Пренослив и Издржлив Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

За производот

боја:
627 СИВА, 607 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
12 pineapples
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
YO058
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Слични предлози