.

.

ТОПЛА GCZW-3D Вселената Планета Ѕид Налепници Дома Декор Mural Уметност Ѕид Decals Отстранлив Шарени

ТОПЛА GCZW-3D Вселената Планета Ѕид Налепници Дома Декор Mural Уметност Ѕид Decals Отстранлив Шарени

DEN 231.36

Износ
Во продавницата.

3 D ѕвезденото небо ѕид налепница decal.
Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија.
Може да се држи во ѕидови, врати, прозорци, мебел, автомобил, или било која друга цврста, мазна површина.
Тие се самолепливи, водоотпорен и се отстранува без остатоци.
Лесно да се примени и да се отстрани, нема да го оштети вашиот ѕидови или windows.
Боја : Шарени
Материјал : ПВЦ( Polyvinyl Хлорид)
Стил : Модерна
Големина : Околу 90×60см(L×H)
Употреба :
1. Чистење на ѕид или на други површини, каде што сакате да се држиме.
2. Излупете исклучување на подлога од хартија малку, залепете ја налепницата на површината ќе се чисти.
3. Употреба на тенка картичка или рамна и цврста нешто да притиснете на налепница цврсто надолу.
4. Излупете надвор од лепило пред хартија до налепница е конечно затворен.
Пакет се вклучени :
1x Ѕид Налепница
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
3 D ѕвезденото небо ѕид налепница decal.
Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија.
Може да се држи во ѕидови, врати, прозорци, мебел, автомобил, или било која друга цврста, мазна површина.
Тие се самолепливи, водоотпорен и се отстранува без остатоци.
Лесно да се примени и да се отстрани, нема да го оштети вашиот ѕидови или windows.
9764 Производи Се Препорачува

За производот

Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Deoxygene
Број На Модел На:
I
Сценарија:
Ѕид

Слични предлози