.

.

2PCStars Светат Во Темница Светот Месечината Прозрачна Флуоресцентни 3d Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Decals 3d Винил Ѕидови Дневна Соба

2PCStars Светат Во Темница Светот Месечината Прозрачна Флуоресцентни 3d Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Decals 3d Винил Ѕидови Дневна

DEN 158.00
DEN 225.60
-30 %

Износ
Во продавницата.


Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата. Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив,
така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно, ако треба.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Повратни информации :
1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања.
Тоа е добро decrocated во дете спална соба. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
2 PCStars Светат Во Темница Светот Месечината Прозрачна Флуоресцентни 3d Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Decals 3d Винил Ѕидовите во дневната Соба Големина : 45*30 CM
- Флуоресценција обоени ѕвезди ѕид налепници
- Тоа се одлични за украсување на дете спална соба. Плаќање :
1. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
Ефект Слики и Производ Слики
Повеќе информации за Производот се меша и натпревар имаат неочекувани убав ефект
Дозволете ни да работат заедно за да се облекуваат вашето дете соба може да се меша со друг производ стилови, ефектот ќе биде подобро Да се создаде романтична ноќ ставови
Како да го користите :
1. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
Други
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Уште живот
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Слични предлози