.

.

Нови птици остави кога ПВЦ ѕид налепници за дете соба бебе соба дневна соба и спалната соба градинка дома декор 3d винил switch налепници

Нови птици остави кога ПВЦ ѕид налепници за дете соба бебе соба дневна соба и спалната соба градинка дома декор 3d винил switch

DEN 88.00
DEN 105.12
-16 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни нови ideas IF ИМАВ МА ЖИВОТ ДА ЖИВЕЕМЕ ОДНОВО Во ресторан дневна соба ѕид налепници US$ 3.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи ШТО ги сакаме ВО куќите На ресторан дневна соба ѕид налепници може да се отстрани US$ 4.29 /парче
Бесплатно ТОПЛА превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи те сакам крт ресторанот дневна соба ѕид налепници US$ 1.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет МОМЕНТ НА УСНИТЕ Спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 1.98 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ЉУБОВ ги ПРАВИ СИТЕ РАБОТИ ЛЕСНО детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ПУКА ЗА ФУДБАЛ ВАШАТА детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 3.29 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на новиот дизајн цртан филм Бетмен детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 6.69 /парче

За производот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Креативните
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Материјал:
ПВЦ
Технологија:
Третата генерација ѕид налепници печатени ПВЦ
треба трансфер филм:
Yes
како да се прилагодите:
Контактирајте со нас за износот на бојата и превозот. Пред да нарачате
дома декорација спална соба ѕид decals:
дневна соба, спална соба студија соба, Детска соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна ѕидот од стакло и метал дрво, итн. (3-5 yeasr)
Квалитет:
Водоотпорен сончање не-токсични за заштита на животната средина
Содржина:
ѕидот налепници уметност ѕид decals
боја:
(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Конечниот ефект шема на ѕидот (cm):
57*22cm(за референца само, тоа може да биде и поголем и помал DIY)
Производ Големина (cm * cm):

Слични предлози