.

.

50 компјутери /многу Триаголници Ѕид Налепница Поставите Отстранлив Графика Ѕид Decals Детска Спална соба Дневна Соба Декорација Уметност Оркестарот Mural ZA758

50 компјутери /многу Триаголници Ѕид Налепница Поставите Отстранлив Графика Ѕид Decals Детска Спална соба Дневна Соба Декорација

DEN 431.00
DEN 574.56
-25 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината Големина : DIY стил ,секој триаголници големина is10cm ширина
вкупно 50 компјутери Заврши големина е зависи како да plaste тоа Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.

За производот

боја:
црна, сива, H635 меки розова боја, светло виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, прилагодено боја, портокал
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA758
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози