.

.

Винил Ѕид Decals Shaka Висат Опуштени за Сурфер Хаваи Знак Налепници Отстранлив Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба A415

Винил Ѕид Decals Shaka Висат Опуштени за Сурфер Хаваи Знак Налепници Отстранлив Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба A415

DEN 767.00
DEN 1022.40
-25 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
сино, прилагодено боја, H611 неонски розова, виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, портокалова
Големина:
56X87cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
a415
Стил:
Класичен
Спецификација:
Three-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Слични предлози