.

.

Ѕидот Sticter За Деца Соби DIY Коњ Главата Кориснички Име Ѕид Decal За Момчиња и Девојки Спална соба Дневна Соба Персоналните Име на втората светска војна-16

Ѕидот Sticter За Деца Соби DIY Коњ Главата Кориснички Име Ѕид Decal За Момчиња и Девојки Спална соба Дневна Соба Персоналните

DEN 357.00
DEN 475.20
-25 %

Износ
Во продавницата.

Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-16 Големина : 57x75cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако сакате сопствени бои ,ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу, и pls сигурни сеќавам пратете ни го вашето сопствено Име од страна на порака или белешка за време ти купи!
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

За производот

боја:
822 Црна, 815 сина, 835 меки розова, 830 виолетова, 801 белата, ДРУГА БОЈА
Големина:
57x75CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
Втората светска војна-16
Бои:
40 боја за да изберете
Пердуви:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете

Слични предлози