.

.

Свадба Партија на подиумот Налепници Отстранлив Винил Моден Дизајн Decals Водоотпорен на подиумот Свадба Декорација Мурали ZA102C

Свадба Партија на подиумот Налепници Отстранлив Винил Моден Дизајн Decals Водоотпорен на подиумот Свадба Декорација Мурали ZA102C

DEN 819.00
DEN 862.56
-5 %

Износ
Во продавницата.

Информации за производот ❤ За Decal :
☀ Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀ Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀ Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤ За Големина На :
91cm широк X 66cm високи
152cm широк X 112cm високи 244cm широк X 178cm високи 304cm широк X213cm високи ❤ За Големината Невестата & Младоженецот Иницијали :
Decal Боја : ❤ За Боја : ❶The Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
❷If можете да изберете custom боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

За производот

боја:
црна, сина, сива, темно зелена, темно виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, темно црвена, темно сина, прилагодено боја, портокал
Големина:
152X112cm, 304X213cm, 91X66cm, 244X178cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZA102C
Стил:
Креативните
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Винил

Слични предлози