.

.

Животно Decal Прилично Стои Коњ Винил Уметност Ѕид Decal Модата Дом Налепници За Дневна Соба Ѕид Матрицата Отстранлив DecalSYY111

Животно Decal Прилично Стои Коњ Винил Уметност Ѕид Decal Модата Дом Налепници За Дневна Соба Ѕид Матрицата Отстранлив DecalSYY111

DEN 436.00
DEN 552.00
-21 %

Износ
Во продавницата.

Производ Inforamtion : Број : SYY111 Големина : S : 42x75cm M : 57x100cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
601 бела, H624 Браун, друга боја избор
Големина:
42x75cm, 57x100cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SYY111
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози