.

.

Мека Жена Лице Ѕид Decal Дома Моден Ги Красат Ѕид Налепници Салон Девојки Серија Ѕид Мурали Ѕид Налепница Ново Мурали Т-19

Мека Жена Лице Ѕид Decal Дома Моден Ги Красат Ѕид Налепници Салон Девојки Серија Ѕид Мурали Ѕид Налепница Ново Мурали Т-19

DEN 395.00
DEN 500.16
-21 %

Износ
Во продавницата.

Информација за производот : Број : T-19 Големина : S : 42x53cm M : 57x72cm L : 75x95cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
622 црна, 607 црвена, 601 белата, друга боја избор
Големина:
57x72cm, 42x53cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Број На Модел На:
Т-19
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози