.

.

Флорида Тропски Рептил Гуштер Ѕид Decals Фантазија Зоолошката Градина Внатрешни Работи Винил Лепило Ѕид Налепница Џунглата Темата Детска Соба DecalSYY205

Флорида Тропски Рептил Гуштер Ѕид Decals Фантазија Зоолошката Градина Внатрешни Работи Винил Лепило Ѕид Налепница Џунглата Темата

DEN 262.00
DEN 331.20
-21 %

Износ
Во продавницата.

Производ Inforamtion : Број : SYY205 Големина : S : 42x26cm M : 57x35 см М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H622 црна, H601 белата, друга боја избор
Големина:
42x26cm, 57x35cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
SYY205
Тема:
Животните
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози