.

.

Цвет Уметност Тетовирани Жена Ѕид Налепница Шупливи Од Нов Дизајн Креативни Дома Декор Отстранлив Винил За Дневна Соба

Цвет Уметност Тетовирани Жена Ѕид Налепница Шупливи Од Нов Дизајн Креативни Дома Декор Отстранлив Винил За Дневна Соба

DEN 203.00
DEN 239.04
-15 %

Износ
Во продавницата.


Производот се Покаже и Детали

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
44cmx68cm M, 37cmx59cm S, 59cmx92cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
a015
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Цвет Уметност Тетовирани Жена Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Портрет
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Слични предлози