.

.

Музички Ноти Ѕид Уметност Decals Спалната соба Дневна Соба Отстранлив Декорација Персоналните Било Име Расадник Винил Ѕид Налепници ZA750

Музички Ноти Ѕид Уметност Decals Спалната соба Дневна Соба Отстранлив Декорација Персоналните Било Име Расадник Винил Ѕид Налепници

DEN 287.00
DEN 382.56
-25 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина(custom sizes достапни по барање) : 67cm W x 30cm H

За производот

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
67x30cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
ZA750
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични предлози