.

.

Презиме Винил Ѕид Налепници Водоотпорен Ѕид Decal лопез и од неодамна Декорација Дома Позадина Висок Квалитет Ѕид Тетоважа Постер SA626

Презиме Винил Ѕид Налепници Водоотпорен Ѕид Decal лопез и од неодамна Декорација Дома Позадина Висок Квалитет Ѕид Тетоважа Постер

DEN 479.00
DEN 637.92
-25 %

Износ
Во продавницата.

материјал : еколошки ПВЦ големина : 56cm високи
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја. обичај име и боја desgin ,pls оставете порака на вашиот налог за 1.име 2.боја 3.датум

За производот

боја:
црна, сива, црвена, бела, жолта, кафена, прилагодено боја
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SA626
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични предлози