.

.

ZOOYOO Сакам Кучиња Шепа Ѕид Налепница Отстранлив Срцето Дома Декор Дневна Соба Ѕид Decals Спална соба Декорација За Деца

ZOOYOO Сакам Кучиња Шепа Ѕид Налепница Отстранлив Срцето Дома Декор Дневна Соба Ѕид Decals Спална соба Декорација За Деца

DEN 348.00
DEN 408.96
-15 %

Износ
Во продавницата.


Производот се Покаже и Детали

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
58cmx56cm M, 45cmx43cm S
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
a481
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Сакам Кучиња Шепа Ѕид Налепница
Производ големина:
M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Слични предлози