.

.

Златна рипка Животинско Ѕид Decal Морска Риба Шема Винил Ѕид Налепници За Бебе Деца Соби Отстранлив Спалната соба Океанот Fallow Оркестарот SYY815

Златна рипка Животинско Ѕид Decal Морска Риба Шема Винил Ѕид Налепници За Бебе Деца Соби Отстранлив Спалната соба Океанот Fallow

DEN 262.00
DEN 331.20
-21 %

Износ
Во продавницата.

Производ Inforamtion : Број : SYY815 Големина XS : 42x29cm S : 57x39cm M : 61x42cm L : 83x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H601 Бела, H606 Портокал, H627 Гери, H602 Лимон Жолта, Златна, друга боја избор
Големина:
57x39cm, 83x57cm, 42x29cm, 61x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
SYY815
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози