.

.

4 ПАРЧИЊА АКУСТИЧНА СТУДИО БАС СТАПИЦА ВО BURDUNDY БОЈА НАЈДОБРА ЦЕНА И ДОБАР КВАЛИТЕТ

4 ПАРЧИЊА АКУСТИЧНА СТУДИО БАС СТАПИЦА ВО BURDUNDY БОЈА НАЈДОБРА ЦЕНА И ДОБАР КВАЛИТЕТ

DEN 546.00
DEN 600.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


Ако сакате да добиете предмети побрзо, можете да го плати уште превозот цена и јас ќе брод нив со DHL или UPS-от,доколку имате потреба,можете да ме контактирате и ние може да се добие специјална цена за вас.03
40000 HZ 1
НРЦ : 0.Спецификации :
Голема дизајн за ниска фреквенција звучна апсорпција
Најдобри Пожар - retardant
Одлични акустични својства
Еко-пријателски Акустична Пена Панели
Форми со побарувачката
2. Карактеристики
Апсорбирање на звук, се задржи топло, топлинска изолација, добра еластичност ,ѕид декорација,shockproof,moistureproof,против триење. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во aliexpress за испорака. Можете да уживаат во високиот квалитет на производите,5 ѕвезди на услуги од нашата продавница.фабриката директно да го продаде,со висок квалитет и конкурентна цена,користење encironmental материјал,не toxin.
Бургундија Бас стапица Акустична Пена Еден Пакет на 4 ПАРЧИЊА
12cm x 12cm x 24cm
производство на информации : Акустична Пена е само гаснење и нуди можност за одличен звук апсорбирање квалитети во текот на еден широк спектар на фреквенции;Тоа е лесно да се справи со се намали и да ја инсталирате; производот е достапен со широк спектар на функционална или декоративни facings и ткаенини .

За производот

боја:
бургундија
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ACF-BT12.12.24
Материјал:
PU
боја:
бургундија
густина:
25kg/м3
Огноотпорни стандард:
CA117
brc:
0.8
Големина:
12*12*24cm
Обликот:
мали бас стапица
is_customized:
Yes

Слични предлози