.

.

Креативни Дрвен Кревет Lamp, E27 Сијалица Модерна Гроздобер Една Глава Ѕид Sconce За Хотел Коридор Балкон Спалната соба Ѕид Светлина WL283

Креативни Дрвен Кревет Lamp, E27 Сијалица Модерна Гроздобер Една Глава Ѕид Sconce За Хотел Коридор Балкон Спалната соба Ѕид Светлина

DEN 3359.52

Износ
Во продавницата.


Спецификации
Креативни Дрвен Кревет Светилка
Димензии
3.1"~5.5"D X 4.7"~5.9"H
Материјал(s)
Дрво
Тип На Светилка
E27
Светилки
1 X lamp, E27 (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
WL283

За производот

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Дрво
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Браун
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
1 година
Материјал:
Дрво
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Врежани
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
wl283
Карактеристики:
Дрво
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Слични предлози