.

.

Freeshipping 2 ПАРЧИЊА 3W/5W/7W LED Цевка Пука спалната соба главата ноќни читање светилка со прекинувач

Freeshipping 2 ПАРЧИЊА 3W/5W/7W LED Цевка Пука спалната соба главата ноќни читање светилка со прекинувач

DEN 1359.00
DEN 1430.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


Freeshipping 2 ПАРЧИЊА 3 W/5 W/7 W LED Мини Стил Топло Бела/Кул Бело LED Ѕид Светилки со Прекинувач
Спецификација за производ :
Со префрлање база : висока 28 мм дијаметар од 65 mm
Црево : Dia10cm L30 CM( вклучени 2 забите )
5 w/7w светилка капа thickness2.2cm dia7.8 см
3 W светилка капа thickness2.2cm dia5.8 см

За производот

Абажур Боја:
Сребрена, Црна
Wattage:
3W cool white, 3W warm white, 5W cool white, 5W warm white, 7W cool white, 7W warm white
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CQC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
5006
Осветлување Област:
3-метри 5square
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Гаранција:
1year
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Карактеристики:
едноставна
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Сребро.

Слични предлози