.

.

Модерна Дигитална 3D DIY Ѕид Налепница Часовник Спалната Соба се Уште Живот Декорација Дизајнер Часовникот На Ѕидот 3d Ѕид Огледало Часовник Збор

Модерна Дигитална 3D DIY Ѕид Налепница Часовник Спалната Соба се Уште Живот Декорација Дизајнер Часовникот На Ѕидот 3d Ѕид Огледало

DEN 338.00
DEN 422.40
-20 %

Износ
Во продавницата.


Наплата
1 - Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ве молиме имајте во предвид испорака на информации за време, и обидете се да се јавите во вашата локална скопска да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Answer : ___________________________ Note : часовникот покажувачот боја : Црна час страна, Црна минута страна, Црвена втора рака. Ние не прифаќаме никакви none-преговарање прилагодено нарачки.
4 - Ако вашиот пакет е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.com, како Pay Pal, кредитни картички, во реално време, банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.7 во (L * W) Пакет Големина : 20 * 15 * 4cm / 7. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачи се одговорни за било исчезнати наредби поради неточни и indetailed информации.
4 - Нормално превозот време :
САД : 7-23 работни дена
Австралија : 7-23 работен ден
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-80 работни дена
Русија : 20-60 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Цел>=$180 Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
За цел : — 1. Ние веруваме дека ефективната комуникација е добра почетокот на доверливи соработка. ust испрати станица писма до Вера Ли, и Вера Ли ќе ви даде одговори на сите прашања со кои се соочуваат со или сакате да знаете. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Руските купувачи треба да ни остави вашите три-зборот полно име да ви помогне да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Мирен, удобен, прилично Стил : Модерна Класика Европа Краток Цртан филм во Јапонија Стил, Традиционален Кинески, Американски Стил Пастирски Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Шаблон : Цртан филм Портрет Уште Живот Апстракт Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Материјал : Акрилна Пластика Стакло ПВЦ Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Моќ тип : Кварцен Дигитален Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Кварц Види 3 D DIY Ѕиден Часовник Кварц Ѕид Налепница Часовник Digital 3 D DIY Ѕиден Часовник Апликација : Коридорот Балкон Двор Дневна Соба и Бања Студија Кујната Дизајн Ѕидни Часовници Боја : Сребрена / Црна (Факултативно) Дебелина : 1mm Powered By : 1 * АА Батерија(не се вклучени) Монтажа Големина : 45 * 45см / 17.

За производот

боја:
Црна
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
50cm
Должина:
50mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Ширина:
50cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Акрилик
Тежина:
120g
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
E4+ Ѕид Налепница Часовник
Функција:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Тип:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики 2:
Дигитална 3D DIY Ѕиден Часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики 3:
дизајнер ѕиден часовник
Име:
Шума креативни дома ѕиден часовник

Слични предлози