.

.

Декоративни Опрема Ѕидни Часовници Дизајнер Ѕид Уметност Декоративни Брзини Огледало на Ѕидот Прецизност Опрема, Ротирачки Огледало Ѕиден Часовник 3D

Декоративни Опрема Ѕидни Часовници Дизајнер Ѕид Уметност Декоративни Брзини Огледало на Ѕидот Прецизност Опрема, Ротирачки Огледало

DEN 536.00
DEN 623.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Кварц движење, се движи глатко, без бучава.
Не-токсични, не исчезнува, се безбедни за употреба. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Пакет листа : 1 сет x Дигитален Ѕиден Часовник
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации : Главен Материјал : Полистирен
Главната Боја : Сребрена / Злато(изборен)
Движење : Кварц
Батерија : 1 * 1.
Кристално површински форми совршен одраз на светлината. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

За производот

боја:
Сребро, Злато
Лист Големина:
40x40cm
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Геометриски
Број На Модел На:
ХГ-HD-CL-0033
Ширина:
40cm
Стил:
Модерна
Шема:
Апстракт
Motivity Тип:
Кварц
Тежина:
150g
Применливи Сместување:
дневна соба
Комбинација:
Мулти-парче сет
Дијаметар:
40cm
Материјал:
Акрилик
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Функција:
Огледало Removeble
Ѕиден Часовник Тип:
ѕидот налепница огледало
Тело Материјал:
полистирен
Големина:
adjustable(Size in kind prevail)
Количина:
1 сет
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Пакет:
OPP вреќа
боја:
Злато Сребро Црна, Црвена
Материјал:
Акрилик
wether baateris вклучуваат :
без АА batteris
Часовникот DIY Големина:
40x40cm
Обликот:
Брзини

Слични предлози