.

.

Новиот листата од машки Пол Црна Титаниум магнет магнетни био енергија третман на машки накит нараквици Божиќ подарок

Новиот листата од машки Пол Црна Титаниум магнет магнетни био енергија третман на машки накит нараквици Божиќ подарок

DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


bienvenue à mon magasin
pas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prix
si l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг конг
si l'ordre est плус де $180, livraison gratuite DHL, EMS, Fedex
опис du produit

За производот

Должина:
22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AS002
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Стил:
Гроздобер
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LIVVY
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Титаниум

Слични предлози