.

.

27MM RFID 13.56 mhz 1024byte IC MF1 s50 на унодц Целосно компатибилни IC Налепница

27MM RFID 13.56 mhz 1024byte IC MF1 s50 на унодц Целосно компатибилни IC Налепница

DEN 194.00
DEN 220.80
-12 %

Износ
Во продавницата.


Чип : FK08 (Целосно компатибилни MF1 s50 на унодц)
Големина : 27mm * 0.25 mm
Антена : AL (30 Mm ) + домашно МИЛЕНИЧЕ (38 Mm ) + AL (10 Mm )
Договор : ISO / IEC14443 A
Оперативен фреквенција : 13.8 ± 0.3 mhz
Капацитет на складирање : 1024byte
Читање на далечина : 2-3cm (desktop читач на картички)
Работен режим : Пасивен
Живот : 100 000 пати, податоците што се зачувани за 10 години
Оперативен температура : -40 ° c-70 ° c; 20% -90%
Температура на чување : -20 ° c-50 ° c, 20% -90%

За производот

Бренд Име:
Jedrek
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Фреквенција:
13.56 MHz
Број На Модел На:
JK3250

Слични предлози