.

.

деца девојка бебе muticolor големото око хулахопки чорапи деца балет танц footless хулахопки чорапи во нетранспарентно

деца девојка бебе muticolor големото око хулахопки чорапи деца балет танц footless хулахопки чорапи во нетранспарентно

DEN 124.32

Износ
Во продавницата.


производ детали
Одликувајќи се :
Супер Меки кадифени
Листата Вклучува : 1 парче
Големина : Азија Големината на S/L ве молиме овозможи 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч =2.54 СМ)
S должина на 49-52 CM,половината 19 CM,Хип 19cm,За 2-4 години,На висина од 75-95 CM
M должина 54-58 CM,половината 19.5 CM,Хип 19.5 cm,За 4-7 години,На висина од 95-115cm
L должина од 60-64 CM,половината од 20 СМ,Хип-20cm,Околу 7-10 години,На висина 115-130cm
Масти деца може да избере поголема големина
Боја : Бела/Беж/жолта/виолетова/розова/портокал/Роуз розова
СОДРЖИНА :
Најлон 87%, Spandex 13%
Пакет се Вклучени : 1 парче со кутија
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

За производот

Големина:
height 75 to 95 CM, height 95 to 115 CM, height 115 to 130 CM
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
Ozijun
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки

Слични предлози