.

.

Kacakid 2017 Нови Памук 2 Бои Лето Бебе Деца Девојки Солидна Pantyhose Тесни 0-7 Години

Kacakid 2017 Нови Памук 2 Бои Лето Бебе Деца Девојки Солидна Pantyhose Тесни 0-7 Години

DEN 222.00
DEN 434.40
-49 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Kacakid 2017 Нови Памук 2 Бои Лето Деца Бебе Деца Девојки Солидна Pantyhose Тесни Sockings 0-7 Години
Тип на производ : Деца Бебе Pantyhose
Материјал : Памук
Пакување : 1 КОМПЈУТЕР/OPP Вреќа
Одговара 0-7 Години
Само S големината имаат Анти-лизга издавање!
големина : S : 0-3 години : 13.5 cm
М : 4-7 години : 15.5 cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Големина:
Fit 0 to 3 Years, Fit 4 to 7 Years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KA1165
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Kacakid

Слични предлози