.

.

Надворешноста На Mazda 3 AXELA Hatchback Седан 2014 2015 година ABS Хром Пред Средината Решетка Решетка Декорација Лента Покрие Трим

Надворешноста На Mazda 3 AXELA Hatchback Седан 2014 2015 година ABS Хром Пред Средината Решетка Решетка Декорација Лента

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


Превозот Политика 1. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Инаку, договорот е конечна. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, ви благодариме!
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Mazda 3 AXELA Hatchback Седан 2014 - 2016 година само Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : ABS вклучени : 2 buc Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-38 работни дена за пристигнување. Некаде нашите ќе имате викенд или празник. ( На врвот од страната )
. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Се Враќа Политика 1. Се надевам дека ќе може да се разбере. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка.Авто скратува Т оп-home
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Сите производи се квалитетни проверени. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2014-2016
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
2014-2016
Објектот Тежина:
0kg
Специјални Функции:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Автомобил модел:
За Mazda 3 AXELA Hatchback Седан
Материјал:
ABS
Бренд Име:
yimaautotrims
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози