.

.

Tonlinker 1 BUC DIY Автомобил стил ABS Хром задна врата ОЛА декоративни светлина кутија за ТОЈОТА 2015 година нови HIGHLANDER делови додатоци

Tonlinker 1 BUC DIY Автомобил стил ABS Хром задна врата ОЛА декоративни светлина кутија за ТОЈОТА 2015 година нови HIGHLANDER

DEN 2325.00
DEN 2735.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC DIY Автомобил стил НОВИ ABS Хром задна врата ОЛА декоративни светлина кутија за ТОЈОТА на 2015 година нови HIGHLANDER делови додатоци
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме. Пакет Тежина : 1.5 килограми 1.1 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS Хром
3.тоа е одговара за ТОЈОТА на 2015 година нови HIGHLANDER
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција
Производ инсталација :
1, најдете локацијата на вашиот автомобил натпревар
2, која е локацијата на темелно чистење, ги чисти
3, телото зад заштитните лепило за хартија искинати off (двострано лепило може да се користи за да се малку посветли греење)
4, можат да бидат цврсто да се вметнат
5, производот е по можност во рок од 24 часа по изложувањето на водата и да се вметнат без поголеми прашина пред тие да се постигне најдобар лепливоста.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $20 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царински fee Taxes и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже.
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Контакт· Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следниот редослед.· Повратни информации е многу важно .Позитивни Повратни информации· ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Должина:
80cm
Модел Година:
До 2015
Бренд Име:
tonlinker
Автомобил модел:
ТОЈОТА 2015 година нови HIGHLANDER
Име На Модел:
.
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
30cm
Автомобил Производител:
Тојота

Слични предлози