.

.

Хром Магла Светлина Покритие за Nissan Март Micra K13 10-13-бесплатен превозот

Хром Магла Светлина Покритие за Nissan Март Micra K13 10-13-бесплатен превозот

DEN 1305.00
DEN 1535.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Хром Магла Светлина Покритие за Nissan Март Micra K13 10-13-бесплатен превозот
Пар од пред магла light chrome покрие Цени за еден пар се вклучени лево и десната страна Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
AF#12395
Модел Година:
2010-2013
Материјал Тип:
Хром
Автомобил Производител:
Nissan
Автомобил модел:
Nissan Март Micra K13
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg

Слични предлози