.

.

ABS Хром Задните Wiper Покрие Трим 3pcs/set за 2014 2015 X-trail x трага Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил Стил Додатоци

ABS Хром Задните Wiper Покрие Трим 3pcs/set за 2014 2015 X-trail x трага Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил

DEN 960.00
DEN 1066.08
-10 %

Износ
Во продавницата.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Одлична Декорација и Заштита 4). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако ви треба помош кога место нарачате, ве молиме контактирајте со нас; Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас; Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена од плаќања, ве молиме контактирајте со нас; Ако имате било какви загриженост по добие објектот, ве молиме контактирајте со нас. 3 компјутери/set (автомобилот 3 M лепило вклучени) 2). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Ние секогаш тука(Порака,e-mail,Trademanger), Секој e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа .
Предмет : ABS Хром Задните Wiper Покрие Трим 3pcs/set за 2014 2015 X-trail x трага Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил Стил Додатоци
Материјал : ABS Хром Карактеристики : 1). ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблем за вас, како најбрзо што можеме. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Изработени од квалитетна ABS хром 3). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. Ако ви треба испратени од Експрес (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
ANTEKE
Автомобил модел:
X-trail, Нечесните
Име На Модел:
X-trail Задните Wiper Маска
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2014, 2015, 2016
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
2cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Производител:
Nissan

Слични предлози