.

.

Хром Фендер Воздухот се Пропустливи Покрие Намали за Ford S-MAX-бесплатен превозот

Хром Фендер Воздухот се Пропустливи Покрие Намали за Ford S-MAX-бесплатен превозот

DEN 1305.00
DEN 1535.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Хром Фендер Воздухот се Пропустливи Покрие Намали за Ford S-MAX-бесплатен превозот
Еден пар на хром фендер воздухот се пропустливи покрие намали за Ford S-MAX Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
AF#10855
Модел Година:
*
Материјал Тип:
Хром
Автомобил Производител:
Ford
Автомобил модел:
S-Max
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg

Слични предлози