.

.

Бесплатен превозот За Toyota RAV4 2014 2015 година автомобил Обликување на телото Задните опашка назад Светлина светилка рамка стап хром ABS покритие трим 4pcs

Бесплатен превозот За Toyota RAV4 2014 2015 година автомобил Обликување на телото Задните опашка назад Светлина светилка

DEN 1447.00
DEN 1625.28
-11 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.56kg
Модел Година:
2014-2016
Име На Модел:
APTR2347UI
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
RAV4
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност

Слични предлози